Movies
Ratings
140
Bad BoysRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 2.0