Movies
Ratings
450
Be with YouRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5