Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 2.0
- JealousyRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.0- My HusbandRated ★ 3.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 5.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 2.5