Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5