Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0