Movies
Ratings
1710
Ocean's EightRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0