Series
Ratings
20
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5- The Friends in TaiwanRated ★ 0.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0