Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 1.0
ThorRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 3.0