Titles you rated
MemoriaRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 1.5- Persona: SulliRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
John WickRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5