Titles you rated
ThorRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 1.0
HancockRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
- D-WarRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0