Series
Ratings
138
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Mad DogsRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5