Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0