Movies
Ratings
584
The French DispatchRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The HoursRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5