Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The King and IRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 0.5
Prince HoursRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5