Movies
Ratings
199
Lust, CautionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0