Titles you rated
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 4.0