Movies
Ratings
1171
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0