Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
- Good PartnerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 4.0