Movies
Ratings
150
Green BookRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0