Movies
Ratings
292
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0