Series
Ratings
87
Juvenile JusticeRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0