Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Mr. TrotRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0