Movies
Ratings
139
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0