Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5