Movies
Ratings
72
Hello GhostRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 0.5
MadagascarRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0