Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0