Movies
Ratings
155
White ChicksRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 1.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0