Movies
Ratings
145
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The SummerRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0