Movies
Ratings
219
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5