Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Link ClickRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- No Love ZoneRated ★ 2.5
- HyperventilationRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
R U Next?Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0