Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0