Titles you rated
Andor Season 2Rated ★ 5.0
The AcolyteRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0