Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5