Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0