Series
Ratings
101
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.5- Flames of DesireRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0