Movies
Ratings
92
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Perfect ProposalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0