Movies
Ratings
36
Blood SimpleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
Happy GilmoreRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 2.0