Movies
Ratings
211
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.5- The CureRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0