Series
Ratings
89
MashleRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0