Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0