Titles you rated
366 DaysRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
TogetherRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 1.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0- Ghost TrainRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 2.0
RawRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
TitaneRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.0- VirusRated ★ 3.0