Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 1.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 3.5
Living no Matsunaga-sanRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
MURAI in LOVERated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 2.0
Light of My LionRated ★ 4.0