Titles you rated
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Laid-Back CampRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0