Series
Ratings
15
KingdomRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0