Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0