Movies
Ratings
59
MonsterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5