Titles you rated
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 2.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5