Movies
Ratings
362
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
ExiledRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
BoundRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0