Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Heartbreak HotelRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.0