Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0